O firmie

Dowiedz się więcej o naszej firmie.

Firma Elwot - Zakład Instalatorstwa Elektrycznego istnieje na rynku usług elektrycznych od 1996 roku. Ponad piętnastoletnie doświadczenie sprawia, że jakość wykonywanych przez nas prac stoi na bardzo wysokim poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni profesjonalnie i precyzyjnie wykonanych zleceń.

 

Kadra naszych pracowników składa się wyłącznie z osób doświadczonych i wykwalifikowanych w dziedzinie instalatorstwa elektrycznego, potrafiących fachowo i szybko wykonać nawet najtrudniejsze zadania. Ich wiedza i umiejętności sprawiły, że zaufało nam już wielu Klientów, którzy cenią sobie nie tylko jakość wykonywanych usług ale także terminowość.

 

Konkurencyjne ceny usług świadczonych przez naszą firmę sprawiają, że wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże firmy, małe przedsiębiorstwa jak również klienci indywidualni. Dla każdej z tych grup jesteśmy w stanie przygotować ofertę, która spełni ich oczekiwania i wymagania.

 

Jakość i terminowość wykonywanych przez nas prac sprawiły, że staliśmy się firmą wiarygodną, w pełni wywiązującą się z zadań powieżanych nam przez Klientów.